Rozhovory a videopořady

Lumír Láska ♥ Buddha Maitreya

Rozhovory ze studia Vzájemná úcta na Svobodném vysílači si můžete poslechnout také v MP3 zde.

Další rozhovor z cyklu Lumír Láska prezidentem  probíhá formou čtení dopisu, který odeslala Kancelář prezidentského kandidáta Lumíra Lásky, určený poslancům, europoslancům a senátorům a následnou diskuzí dvou moderátorů: Tomáše Merlina Ježka a Tomáše Langera. 

Další rozhovor z cyklu Lumír Láska prezidentem  probíhá formou čtení dopisu, který odeslala Kancelář prezidentského kandidáta Lumíra Lásky, určený poslancům, europoslancům a senátorům a následnou diskuzí třech moderátorů: Tomáše Merlina Ježka, Míši Minaříkové a Tomáše Langera. 


V 11. pokračování rozhovorů s kandidátem na prezidenta Lumírem Láskou jsme se zabývali dalšími tématy, které nás všechny zajímají. Pořadem vás provází Tomáš Merlin Ježek s Miroslavou Urbanovou.

V dnešním rozhovoru s Lumírem Láskou jsme otevřeli široké téma cenzury, dále témata jako úcta, spolupráce a autorita. Pořadem provází Michaela Minaříková a Kateřina Machová.

V dnešním rozhovoru s Lumírem Láskou jsme otevřeli téma potravinová soběstačnost, a jádro závislosti - návyku konzumovat, a návod jak tuto závislost opustit. Dále jsme hluboce hovořili na téma Karma a její důsledky, jak poradit lidem, kteří jsou obětí násilí psychického nebo fyzického, jak poradit lidem, kteří to násilí vyvolávají. Pořadem vás provázely Michaela Minaříková a Kára Šafářová.

Osmý díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz. Moderují Mirka Urbanová a Tomáš Langer.

Sedmý díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz, rozvedeno bylo téma z minulého vysílání, týkající se úcty ke kořenům, následovaly otázky o tom, jak skombinovat světský život s cestou za poznáním, o Buddhově učení, o odpovědnosti a další. Moderují Míša Minaříková a Katka Machová.

Šestý díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz, rozvedeno bylo téma z minulého vysílání, týkající se rozdělení vzdělávání, následovaly otázky: rozvíjení vzájemné úcty, ateismus, návrat ke kořenům a další. Moderují Tomáš Merlin Ježek a Tomáš Langer.

Pátý díl seriálu otázek na kandidaturu Lumíra Lásky na prezidenta jak z Vašich dotazů na srdcenahrad.cz nebo Telegramu. Rozvedeno bylo téma z minulého vysílání, týkající se vystoupení z Evropské Unie a NATO, národního uvědomění, vzdělávacího systém, duchovního růstu. Moderátoři: Míša Minaříková a Alena Loučková


Čtvrtý díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz, rozvedeno bylo téma z minulého vysílání, týkající se rozdělení Československa, národní sebeúcty, role Štefánika a další otázky, pokládají moderátoři Tomáš Merlin Ježek a Tomáš Langer.

Třetí díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz, rozvedeno bylo téma z minulého vysílání, týkající se T. G. Masaryka, Viktora Orbána, prezidentství, sjednocení Československa a další otázky, pokládají moderátoři Honza Udržal a Tomáš Langer.

Druhý díl seriálu, který se věnuje otázkám týkajícím se kandidatury Lumíra Lásky na prezidenta. Tentokrát padly další otázky, které jste nám zaslali na srdcenahrad.cz, otázka T. G. Masaryka, volební program pana Lásky a další otázky, pokládají moderátoři Jana Benetková a Tomáš Langer.

Konec Světa
Pokud Cokoli konáš kvůli "někomu nebo něčemu", žiješ v Závislosti na tom, čemu takto Sloužíš, tj. k Vůli "toho, tomu, či onomu", kterou ty sám takto...


Co je pro člověka to nejtěžší? Čemu člověk vlastně čelí? Po čem skutečně touží? V čem člověk sám sebe opouští? Co člověka dělá šťastným? Umí člověk odpočívat? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v tomto rozhovoru s Buddhou Lumírem Láskou. Moderuje: Tomáš Langer


Rozhovor v pražském obchůdku KAMENNÝ VESMÍR, kde může každý podepsat podporu kandidatury Lumíra Lásky ♥ Buddhy Maitreyi na prezidenta ČR. Hovoří Iriška Nesvadbová a Michaela Minaříková, natáčel Tomáš Langer. 

Dne 3.9.2022 jsme měli na Václavském náměstí petiční stánek prezidentského kandidáta Lumíra Lásky. Ptali jsme se lidí, kteří podepsali petiční arch a souhlasili s natáčením, na důvody, proč podepsali.

Lumír Láska pohovoří na Slobodném Vysielači v pořadu Tvoríme si krajší svet, na téma karma.
Moderuje: Tibor Moravčík Host: Lumír Láska

Pozornosť je tvojou silou. Kam ju necháš tiecť, tam tvorí realitu. Vysnívaj si krajší svet!


Lumír Láska Tibor Moravčík hovoří v pořadu Tvoríme si krajší svet na téma závislost.

Host: Lumír Láska Moderuje: Tibor Moravčík
  

Lumír Láska: 07.08.2021- Konec Karmy - Život Věčný
Odkaz na text v psané formě zde.
Srdce Dharmy: https://www.srdce-dharmy.cz/Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.: MAITREYA BUDDHA SÚTRA - recenze:
Máme před sebou otevřenou knihu Lumíra Lásky "Maitreya Buddha Sútra" pojednávající o tom, jak je možno se vyvázat za našeho života z utrpení. Taková kniha je dnes naprostým obdarováním, nežije se v této době dobře. Trpíme, jsme ohroženi a nerozumíme tomu, protože to nejde...

Dne 28.9.2022 proběhla na Václavském náměstí petiční akce na podporu prezidentského kandidáta Lumíra Lásky. Tento milý pán nádherně shrnul to, proč by právě Buddha, osvícená, nestranná Bytost měla být vyslyšena a podporována. 

Proč ve volbách na prezidenta ČR podpořit právě Lumíra Lásku - Buddhu Maitreyu vysvětluje kancelář kandidáta na prezidenta ČR, Michaela Minaříková a Tomáš Langer.

Nedělním hostem v našem pořadu na Svobodném vysílači, Studio Vzájemná Úcta, je probuzený Lumír Láska, který odpovídá na otázky týkající se věcí veřejných, rozdělení Československa nebo očkování. Přejeme příjemný poslech.

Moderuje: Tomáš Merlin Ježek

Lumír Láska: Jak pomoct lidem, kteří se cítí ztracení.

Nedělním hostem v našem pořadu na Svobodném vysílači, Studio Vzájemná Úcta, je probuzený Lumír Láska, který pohovoří o tom, jak pomoci lidem, kteří se cítí ztracení. Přejeme příjemný poslech.